Andmekaitsetingimused ja küpsiste poliitika

Rescoval OÜ | Reklaamtreilerid.com andmekaitsetingimused

Küpsiste kasutamise ja privaatsuspoliitika teavitus sisaldab infot miks ja kuidas antud ettevõte (isiku)andmeid kogub. Isikuandmed on teave, nagu nimi, e-posti aadress ning teave kodulehe külastuse, sotsiaalmeedia kanalite kasutamise kohta.

Meie teenuseid kasutades usaldate meile oma isikuandmed. Suhtume andmete privaatsusesse tõsiselt. Me töötleme isikuandmeid vastavuses EU Isikuandmete kaitse üldmäärusega (GDPR, EU 2016/679) ja Eesti Vabariigi seadustega.

Meie andmekaitsetingimused selgitavad, kuidas ja miks me isikuandmeid kogume ja töötleme.

Milliseid isikuandmeid me kogume?

Meie turunduskanalitest (sh koduleht) kogume andmeid nende kasutamise kohta paremaks mõistmiseks klientide tegelike huvide ja soovide jaoks. Soovime läbi kogutud andmete pakkuda kvalitssetsemat informatsiooni ning muuta meie teenus kasutajasõbralikumaks. Kasutame kõiki teenuselt kogutud andmeid teenuste pakkumiseks, haldamiseks, kaitsmiseks ja täiustamiseks ning uute teenuste arendamiseks.

Meie teenuste osutamiseks on vajalik teie ettevõttega seotud isikuandmete töötlemine. Isikuandmete töötlemiseta ei ole võimalik teile soovitud teenust vahendada ning täita sellega seonduvaid kohustusi. Meie teenuste kasutamiseks on vajalik teie nõusolek iskuandmete töötlemiseks kirjeldatud eesmärkidel.

Kuidas me andmeid kogume?

Rescoval OÜ kasutab oma veebilehel andmete salvestamisel küpsiseid ning teisi jälmgimisvahendeid ning analüütilisi andmeid, et saada aru kasutajate eelistustest, otsingutulemitest, neid huvitavatest teemaeelistustest. Kolmandate osapoolte küspsised nagu Youtube ei saa enne külastaja vaadata, kui on andnud selleks eraldi nõusoleku.

Kasutajal on õigus keelduda küspsite salvestamisest arvutisse. Sellise soovi korral tuleb kasutajal oma veebilehitseja seadeid ise muuta.
Kui olete avaldanud nõusoleku oma isikuandmete teatud viisil kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks, võite selle nõusoleku tulevikus igal ajal tagasi võtta.

Kui olete avaldanud nõusoleku oma isikuandmete teatud viisil kogumiseks, töötlemiseks ja kasutamiseks, võite selle nõusoleku tulevikus igal ajal tagasi võtta. Teie isikuandmeid säilitatakse nii kaua, kui see on vajalik teile soovitud teenuste osutamiseks. Isikustamata kogutud andmeid säilitatakse tähtajatult

Muud sätted

Rescoval OÜ teenuseid kasutades olete käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud.

Meie andmekaitsetingimused võivad aeg-ajalt muutuda.

Küsimuste korral palun võtke meiega ühendust:
Reijo@rescoval.ee +372 56 454 368